Bezpłatna diagnoza
i co najmniej 90 dniowa
gwarancja na naprawy.

iSense: sprawdzony serwis sprzętu AppleiPhone

Pierwsza generacja iPhone zatrzęsła rynkiem telefonów komórkowych. Apple po raz pierwszy wprowadziło na rynek urządzenie sterowane dotykiem z innowacyjną jak na rok 2007 technologią multi touch. Ta wersja iPhone nazywana jest także często iPhone 2G - brak obsługi standardu 3G.W chwili obecnej nie wspieramy napraw sprzętowych tego modelu. Nadal wspieramy klientów w zakresie aktualizacji systemu tej wersji iPhone, zdjęcia blokady simlock, jailbreaka.Przykładowe ceny napraw dla tego modelu:Naprawy programowe od 70zł

iPhone 4

iPhone 4 to przełomowy model telefonu Apple. Zupełnie nowa stylistyka - połączenie szkła i metalu zaowocowały stworzeniem czarnego a z czasem także białego modelu iPhone 4. Dwie kamery, Retina display, pojemniejsza bateria, standard micro sim, nowe funkcje systemowe to znaki szczególne tego modelu iPhone.Przykładowe ceny napraw dla tego modelu:Wymiana przedniego panela: 320zł (2h*)Wymiana taśmy Home: 140zł (2h*)Wymiana taśmy przycisku Power: 140zł (2h*)Naprawy programowe od 70złDiagnoza: bezpłatna*Podany czas określa średnią czasochłonność naprawy i nie jest gwarantowany. W celu umówienia się prosimy o kontakt.

iPhone 4S

iPhone 4S to ulepszona wersja popularnej "czwórki". Zewnętrznie niemal bez zmian, w porównaniu z modelem iPhone 4 w środku został wyposażony w znany z iPada 2 układ A5, 8 megapixelową kamerę, przeprojektowana została budowa anteny. Wnętrze iPhone 4S zostało w dużym stopniu zmodyfikowane.Przykładowe ceny napraw dla tego modelu:Wymiana przedniego panela: 320zł (2h*)Naprawy programowe: od 70złDiagnoza: bezpłatna*Podany czas określa średnią czasochłonność naprawy i nie jest gwarantowany. W celu umówienia się prosimy o kontakt.

iPhone 5

iPhone 5 to pierwszy telefon Apple z jeszcze większym ekranem o przekątnej 4 cala. Przykładowe ceny napraw dla tego modelu: Wymiana przedniego panela: 390zł (1h*) Wymiana taśmy przycisku ON/OFF: 180zł (2h*) Diagnoza: bezpłatna *Podany czas określa średnią czasochłonność naprawy i nie jest gwarantowany. W celu umówienia się prosimy o kontakt.

iPhone 5c

iPhone 5C to nowa, tańsza linia telefonów Apple. Przykładowe ceny napraw dla tego modelu: Wymiana przedniego panela: 399zł (2h*) Diagnoza: bezpłatna *Podany czas określa średnią czasochłonność naprawy i nie jest gwarantowany. W celu umówienia się prosimy o kontakt.

iPhone 6 i 6 Plus

iPhone 6 oraz 6 plus to pierwsza po iPhone 5s, seria iPhonów z powiększonymi ekranami i zaokrąglonymi kształtami. 

Przykładowe ceny napraw dla tego modelu:
Wymiana przedniego panela iPhone 6: 670zł (1,5h*)
Wymiana przedniego panela iPhone 6 Plus: 800zł (2h*)
Diagnoza: bezpłatna
*Podany czas określa średnią czasochłonność naprawy i nie jest gwarantowany. W celu umówienia się prosimy o kontakt