Bezpłatna diagnoza
i co najmniej 90 dniowa
gwarancja na naprawy.

iSense: sprawdzony serwis sprzętu AppleEkspertyzy dla ubezpieczycieli

Nasze ekspertyzy serwisowe i kosztorysy są respektowane przez największych polskich ubezpieczycieli takich jak PZU, Warta, Hestia. Jeśli twój sprzęt jest ubezpieczony lub uległ uszkodzeniu w wyniku wypadku komunikacyjnego możesz go naprawić na koszt ubezpieczyciela.Sporządzimy dla Ciebie ekspertyzę serwisową, wycenimy koszt naprawy i naprawimy sprzęt a wszystko odbędzie się maksymalnie sprawnie.

iMac

iMac to kolejna pozycja zakupowa dla fana Apple zaraz po MacBooku. Ogromny ekran i umiejętnie wkomponowane peryferia pozwalają na wygodną i wydajną pracę w domu oraz biurze.Poniżej przedstawiamy typowe usługi serwisowe i ich przykładowa ceny. Wycenę napraw uszkodzeń takich jak uszkodzone matryce, obudowy, wiatraczki, zaawansowane naprawy elektroniki otrzymacie Państwo po przesłaniu modelu urządzenia i opisu problemu. W niektórych przypadkach poprosimy o dostarczenie do nas sprzętu.W przypadku komputerów stacjonarnych Apple oferujemy także możliwość dojazdu do klienta na terenie stolicy.

iPad 2G

Druga wersja iPada została przeprojektowana pod względem budowy tylnego i przedniego panela, dodano 2 kamery, urządzenie zostało odchudzone.Przykładowe ceny napraw dla tego modelu:Wymiana przedniej szyby: 420zł (1 dzień*)Wymiana matrycy: 420zł (1 dzień*)Odblokowanie trwale zablokowanej karty SIM - od 100złNaprawy programowe od 70złWstępna diagnoza: bezpłatna*Podany czas określa średnią czasochłonność naprawy i nie jest gwarantowany. W celu umówienia się prosimy o kontakt.

iPad 3G

Trzecia wersja iPada to niesamowity wyświetlacz Retina o rozdzielczości 2048x1536, procesor A5X, kamera iSight oraz obsługa standardu LTE. Obudowa pozostała prawie bez zmian, lekko zwiększył się ciężar.Przykładowe ceny napraw dla tego modelu:Wymiana przedniej szyby: 500zł (1 dzień*)Wymiana matrycy: 500zł (1 dzień*)Odblokowanie trwale zablokowanej karty SIM - od 100złNaprawy programowe od 70złWstępna diagnoza: bezpłatna*Podany czas określa średnią czasochłonność naprawy i nie jest gwarantowany. W celu umówienia się prosimy o kontakt.

iPad 4G

iPad 4 generacji od poprzednika wyróżnia się nowym złączem Lightning, został wyposażony w szybszy procesor Apple A6X, oraz obsługę większej ilości pasm LTE. Przykładowe ceny napraw dla tego modelu:Wymiana przedniej szyby: 450zł (1 dzień*)Wymiana matrycy: 450zł (1 dzień*)Odblokowanie trwale zablokowanej karty SIM - od 100złNaprawy programowe od 70złWstępna diagnoza: bezpłatna*Podany czas określa średnią czasochłonność naprawy i nie jest gwarantowany. W celu umówienia się prosimy o kontakt.

iPad AIR

iPad AIR jest jeszcze cieńszy, smuklejszy i lżejszy od poprzednika. W porównaniu do iPada 4 generacji posiada o prawie o 1/4 mniejszą objętość, waży niecałe 0,5kg. Przykładowe ceny napraw dla tego modelu:Wymiana przedniej szyby: 550zł (1 dzień*)Wymiana matrycy: 550zł (1 dzień*)Odblokowanie trwale zablokowanej karty SIM - od 100złNaprawy programowe od 70złWstępna diagnoza: bezpłatna*Podany czas określa średnią czasochłonność naprawy i nie jest gwarantowany. W celu umówienia się prosimy o kontakt.

iPad mini

iPad mini to mniejsza wersja iPada wypuszczona przez Apple w 2012 roku. Wersja ta posiada ekran o przekątnej 7,9 cala nowe złącze lightning oraz obsługę kart nano sim. Przykładowe ceny napraw dla tego modelu:Wymiana przedniej szyby: 500zł (1 dzień*)Wymiana matrycy: 500zł (1 dzień*)Odblokowanie trwale zablokowanej karty SIM - od 100złNaprawy programowe od 70złWstępna diagnoza: bezpłatna*Podany czas określa średnią czasochłonność naprawy i nie jest gwarantowany. W celu umówienia się prosimy o kontakt.

iPhone

Pierwsza generacja iPhone zatrzęsła rynkiem telefonów komórkowych. Apple po raz pierwszy wprowadziło na rynek urządzenie sterowane dotykiem z innowacyjną jak na rok 2007 technologią multi touch. Ta wersja iPhone nazywana jest także często iPhone 2G - brak obsługi standardu 3G.W chwili obecnej nie wspieramy napraw sprzętowych tego modelu. Nadal wspieramy klientów w zakresie aktualizacji systemu tej wersji iPhone, zdjęcia blokady simlock, jailbreaka.Przykładowe ceny napraw dla tego modelu:Naprawy programowe od 70zł

iPhone 4

iPhone 4 to przełomowy model telefonu Apple. Zupełnie nowa stylistyka - połączenie szkła i metalu zaowocowały stworzeniem czarnego a z czasem także białego modelu iPhone 4. Dwie kamery, Retina display, pojemniejsza bateria, standard micro sim, nowe funkcje systemowe to znaki szczególne tego modelu iPhone.Przykładowe ceny napraw dla tego modelu:Wymiana przedniego panela: 320zł (2h*)Wymiana taśmy Home: 140zł (2h*)Wymiana taśmy przycisku Power: 140zł (2h*)Naprawy programowe od 70złDiagnoza: bezpłatna*Podany czas określa średnią czasochłonność naprawy i nie jest gwarantowany. W celu umówienia się prosimy o kontakt.

iPhone 4S

iPhone 4S to ulepszona wersja popularnej "czwórki". Zewnętrznie niemal bez zmian, w porównaniu z modelem iPhone 4 w środku został wyposażony w znany z iPada 2 układ A5, 8 megapixelową kamerę, przeprojektowana została budowa anteny. Wnętrze iPhone 4S zostało w dużym stopniu zmodyfikowane.Przykładowe ceny napraw dla tego modelu:Wymiana przedniego panela: 320zł (2h*)Naprawy programowe: od 70złDiagnoza: bezpłatna*Podany czas określa średnią czasochłonność naprawy i nie jest gwarantowany. W celu umówienia się prosimy o kontakt.

iPhone 5

iPhone 5 to pierwszy telefon Apple z jeszcze większym ekranem o przekątnej 4 cala. Przykładowe ceny napraw dla tego modelu: Wymiana przedniego panela: 390zł (1h*) Wymiana taśmy przycisku ON/OFF: 180zł (2h*) Diagnoza: bezpłatna *Podany czas określa średnią czasochłonność naprawy i nie jest gwarantowany. W celu umówienia się prosimy o kontakt.

iPhone 5c

iPhone 5C to nowa, tańsza linia telefonów Apple. Przykładowe ceny napraw dla tego modelu: Wymiana przedniego panela: 399zł (2h*) Diagnoza: bezpłatna *Podany czas określa średnią czasochłonność naprawy i nie jest gwarantowany. W celu umówienia się prosimy o kontakt.

iPhone 5S

iPhone 5S to pierwsza odsłona telefonu Apple z wbudowanym czytnikiem Touch ID. Przykładowe ceny napraw dla tego modelu:Wymiana przedniego panela: 440zł (1h*)Diagnoza: bezpłatna*Podany czas określa średnią czasochłonność naprawy i nie jest gwarantowany. W celu umówienia się prosimy o kontakt.

iPhone 6 i 6 Plus

iPhone 6 oraz 6 plus to pierwsza po iPhone 5s, seria iPhonów z powiększonymi ekranami i zaokrąglonymi kształtami. 

Przykładowe ceny napraw dla tego modelu:
Wymiana przedniego panela iPhone 6: 670zł (1,5h*)
Wymiana przedniego panela iPhone 6 Plus: 800zł (2h*)
Diagnoza: bezpłatna
*Podany czas określa średnią czasochłonność naprawy i nie jest gwarantowany. W celu umówienia się prosimy o kontakt

 

 

iPhone 7 i 7 Plus

Telefony z serii 7 to pierwsze wodoodporne modele iPhone. Nowością tej serii są także 2 nowe kolory czerni obudów: Jet Black i Onyx. Apple w tym modelu zrezygnowało z mechanicznego przycisku Home oraz złącza słuchawkowego co nie przeszkadzam nam skutecznie je naprawiać.

 

iPod Touch 5G

Niesamowite kolory obudowy, większy 4 calowy wyświetlacz Retina, kamera iSight oraz charakterystyczna zawieszka na pasek... Oto iPod touch piątej generacji w pakiecie z iOS 6.0Przykładowe ceny napraw dla tego modelu:Wymiana przedniego panela : 450złNaprawy programowe od 70złWstępna diagnoza: bezpłatna

MacBook, MacBook Pro, MacBook Air

Komputery przenośnie Apple wraz z ich systemem to od dawna znakomity przykład niezawodności oraz wysokiej klasy stylistyki przemysłowej. Charakterystyczne jabłko na pokrywie laptopa zawsze przykuwa wzrok i budzi zazdrość. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty w zakresie napraw komputerów przenośnych firmy Apple. Oferujemy także pomoc w rozbudowie i konfiguracji Państwa sprzętu.Poniżej przedstawiamy typowe usługi serwisowe i ich przykładowa ceny. Wycenę napraw uszkodzeń takich jak uszkodzone matryce, obudowy, wiatraczki, zaawansowane naprawy elektroniki otrzymacie Państwo po przesłaniu modelu urządzenia i opisu problemu. W niektórych przypadkach poprosimy o dostarczenie do nas sprzętu.

Naprawa zasilaczy MagSafe

Zasilacze MagSafe do MacBooków i Macbooków Pro są z zasady nienaprawialne. Nie dla nas. Jesteśmy w stanie pomóc Ci zaoszczędzić nawet kilkaset złotych naprawiając Twój uszkodzony zasilacz. Przykładowe ceny napraw:Wymiana uszkodzonego kabla z wtykiem MagSafe 1: 150złWymiana uszkodzonego kabla z wtykiem MagSafe 2: 170złWtyczka ( adapter ) do gniazdka - model europejski: 30złKabel zasilający do gniazdka: 70zł

Naprawy gwarancyjne

Jeśli Twój stary sprzęt nie kwalifikuje się do naprawy lub jest ona nie opłacalna zaproponujemy Ci wymianę sprzętu na nowy (dotyczy iPhone, iPadów, iPodów) w okazyjnej cenie lub pomożemy dobrać nowy sprzęt z logiem nadgryzionego jabłka a stary zutylizujemy.

Zdejmowanie blokady simlock z iPhone

Jeśli kupiłeś iPhone z blokadą simlock i chcesz jej się pozbyć raz na zawsze to dobrze trafiłeś. Pomożemy Ci odblokować iPhone - nie musisz nawet wychodzi z domu. Poniżej ceny brutto odblokować w polskich sieciach. Cena zawiera oficjalne zdjęcie simlocka - nie narusza ono warunków gwarancji i nie uszkadza sprzętu - to ważne.

Aby zlecić nam zdjęcie simlocka wystarczy , że napiszesz do nas maila na: dobra@isense.pl podając nr IMEI sprzętu a my prześlemy dalsze informacje.

Nazwa sieciKoszt bruttoCzas oczekiwania
Orange PL120złok. 2-3 dni robocze
Play PL80złok. 1-2 dni robocze