Bezpłatna diagnoza i co najmniej 90 dniowa
gwarancja na naprawy.

iSense: sprawdzony serwis sprzętu AppleiPhone 5S

iPhone 5S to pierwsza odsłona telefonu Apple z wbudowanym czytnikiem Touch ID. Przykładowe ceny napraw dla tego modelu:Wymiana przedniego panela: 440zł (1h*)Diagnoza: bezpłatna*Podany czas określa średnią czasochłonność naprawy i nie jest gwarantowany. W celu umówienia się prosimy o kontakt.

iPhone 4S

iPhone 4S to ulepszona wersja popularnej "czwórki". Zewnętrznie niemal bez zmian, w porównaniu z modelem iPhone 4 w środku został wyposażony w znany z iPada 2 układ A5, 8 megapixelową kamerę, przeprojektowana została budowa anteny. Wnętrze iPhone 4S zostało w dużym stopniu zmodyfikowane.Przykładowe ceny napraw dla tego modelu:Wymiana przedniego panela: 320zł (2h*)Naprawy programowe: od 70złDiagnoza: bezpłatna*Podany czas określa średnią czasochłonność naprawy i nie jest gwarantowany. W celu umówienia się prosimy o kontakt.

iPhone

Pierwsza generacja iPhone zatrzęsła rynkiem telefonów komórkowych. Apple po raz pierwszy wprowadziło na rynek urządzenie sterowane dotykiem z innowacyjną jak na rok 2007 technologią multi touch. Ta wersja iPhone nazywana jest także często iPhone 2G - brak obsługi standardu 3G.W chwili obecnej nie wspieramy napraw sprzętowych tego modelu. Nadal wspieramy klientów w zakresie aktualizacji systemu tej wersji iPhone, zdjęcia blokady simlock, jailbreaka.Przykładowe ceny napraw dla tego modelu:Naprawy programowe od 70zł

iPhone 7 i 7 Plus

Telefony z serii 7 to pierwsze wodoodporne modele iPhone. Nowością tej serii są także 2 nowe kolory czerni obudów: Jet Black i Onyx. Apple w tym modelu zrezygnowało z mechanicznego przycisku Home oraz złącza słuchawkowego co nie przeszkadzam nam skutecznie je naprawiać.

 

 

 

iPhone 4

iPhone 4 to przełomowy model telefonu Apple. Zupełnie nowa stylistyka - połączenie szkła i metalu zaowocowały stworzeniem czarnego a z czasem także białego modelu iPhone 4. Dwie kamery, Retina display, pojemniejsza bateria, standard micro sim, nowe funkcje systemowe to znaki szczególne tego modelu iPhone.Przykładowe ceny napraw dla tego modelu:Wymiana przedniego panela: 320zł (2h*)Wymiana taśmy Home: 140zł (2h*)Wymiana taśmy przycisku Power: 140zł (2h*)Naprawy programowe od 70złDiagnoza: bezpłatna*Podany czas określa średnią czasochłonność naprawy i nie jest gwarantowany. W celu umówienia się prosimy o kontakt.

iPhone 6 i 6 Plus

iPhone 6 oraz 6 plus to pierwsza po iPhone 5s, seria iPhonów z powiększonymi ekranami i zaokrąglonymi kształtami. 

Przykładowe ceny napraw dla tego modelu:
Wymiana przedniego panela iPhone 6: 670zł (1,5h*)
Wymiana przedniego panela iPhone 6 Plus: 800zł (2h*)
Diagnoza: bezpłatna
*Podany czas określa średnią czasochłonność naprawy i nie jest gwarantowany. W celu umówienia się prosimy o kontakt

 

 

iPhone 5c

iPhone 5C to nowa, tańsza linia telefonów Apple. Przykładowe ceny napraw dla tego modelu: Wymiana przedniego panela: 399zł (2h*) Diagnoza: bezpłatna *Podany czas określa średnią czasochłonność naprawy i nie jest gwarantowany. W celu umówienia się prosimy o kontakt.

iPhone 5

iPhone 5 to pierwszy telefon Apple z jeszcze większym ekranem o przekątnej 4 cala. Przykładowe ceny napraw dla tego modelu: Wymiana przedniego panela: 390zł (1h*) Wymiana taśmy przycisku ON/OFF: 180zł (2h*) Diagnoza: bezpłatna *Podany czas określa średnią czasochłonność naprawy i nie jest gwarantowany. W celu umówienia się prosimy o kontakt.

iPad 3G

Trzecia wersja iPada to niesamowity wyświetlacz Retina o rozdzielczości 2048x1536, procesor A5X, kamera iSight oraz obsługa standardu LTE. Obudowa pozostała prawie bez zmian, lekko zwiększył się ciężar.Przykładowe ceny napraw dla tego modelu:Wymiana przedniej szyby: 500zł (1 dzień*)Wymiana matrycy: 500zł (1 dzień*)Odblokowanie trwale zablokowanej karty SIM - od 100złNaprawy programowe od 70złWstępna diagnoza: bezpłatna*Podany czas określa średnią czasochłonność naprawy i nie jest gwarantowany. W celu umówienia się prosimy o kontakt.

iPad mini

iPad mini to mniejsza wersja iPada wypuszczona przez Apple w 2012 roku. Wersja ta posiada ekran o przekątnej 7,9 cala nowe złącze lightning oraz obsługę kart nano sim. Przykładowe ceny napraw dla tego modelu:Wymiana przedniej szyby: 500zł (1 dzień*)Wymiana matrycy: 500zł (1 dzień*)Odblokowanie trwale zablokowanej karty SIM - od 100złNaprawy programowe od 70złWstępna diagnoza: bezpłatna*Podany czas określa średnią czasochłonność naprawy i nie jest gwarantowany. W celu umówienia się prosimy o kontakt.

iPad 2G

Druga wersja iPada została przeprojektowana pod względem budowy tylnego i przedniego panela, dodano 2 kamery, urządzenie zostało odchudzone.Przykładowe ceny napraw dla tego modelu:Wymiana przedniej szyby: 420zł (1 dzień*)Wymiana matrycy: 420zł (1 dzień*)Odblokowanie trwale zablokowanej karty SIM - od 100złNaprawy programowe od 70złWstępna diagnoza: bezpłatna*Podany czas określa średnią czasochłonność naprawy i nie jest gwarantowany. W celu umówienia się prosimy o kontakt.

iPad AIR

iPad AIR jest jeszcze cieńszy, smuklejszy i lżejszy od poprzednika. W porównaniu do iPada 4 generacji posiada o prawie o 1/4 mniejszą objętość, waży niecałe 0,5kg. Przykładowe ceny napraw dla tego modelu:Wymiana przedniej szyby: 550zł (1 dzień*)Wymiana matrycy: 550zł (1 dzień*)Odblokowanie trwale zablokowanej karty SIM - od 100złNaprawy programowe od 70złWstępna diagnoza: bezpłatna*Podany czas określa średnią czasochłonność naprawy i nie jest gwarantowany. W celu umówienia się prosimy o kontakt.

iPad 4G

iPad 4 generacji od poprzednika wyróżnia się nowym złączem Lightning, został wyposażony w szybszy procesor Apple A6X, oraz obsługę większej ilości pasm LTE. Przykładowe ceny napraw dla tego modelu:Wymiana przedniej szyby: 450zł (1 dzień*)Wymiana matrycy: 450zł (1 dzień*)Odblokowanie trwale zablokowanej karty SIM - od 100złNaprawy programowe od 70złWstępna diagnoza: bezpłatna*Podany czas określa średnią czasochłonność naprawy i nie jest gwarantowany. W celu umówienia się prosimy o kontakt.

iPod Touch 5G

Niesamowite kolory obudowy, większy 4 calowy wyświetlacz Retina, kamera iSight oraz charakterystyczna zawieszka na pasek... Oto iPod touch piątej generacji w pakiecie z iOS 6.0Przykładowe ceny napraw dla tego modelu:Wymiana przedniego panela : 450złNaprawy programowe od 70złWstępna diagnoza: bezpłatna

MacBook, MacBook Pro, MacBook Air

Komputery przenośnie Apple wraz z ich systemem to od dawna znakomity przykład niezawodności oraz wysokiej klasy stylistyki przemysłowej. Charakterystyczne jabłko na pokrywie laptopa zawsze przykuwa wzrok i budzi zazdrość. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty w zakresie napraw komputerów przenośnych firmy Apple. Oferujemy także pomoc w rozbudowie i konfiguracji Państwa sprzętu.Poniżej przedstawiamy typowe usługi serwisowe i ich przykładowa ceny. Wycenę napraw uszkodzeń takich jak uszkodzone matryce, obudowy, wiatraczki, zaawansowane naprawy elektroniki otrzymacie Państwo po przesłaniu modelu urządzenia i opisu problemu. W niektórych przypadkach poprosimy o dostarczenie do nas sprzętu.

iMac

iMac to kolejna pozycja zakupowa dla fana Apple zaraz po MacBooku. Ogromny ekran i umiejętnie wkomponowane peryferia pozwalają na wygodną i wydajną pracę w domu oraz biurze.Poniżej przedstawiamy typowe usługi serwisowe i ich przykładowa ceny. Wycenę napraw uszkodzeń takich jak uszkodzone matryce, obudowy, wiatraczki, zaawansowane naprawy elektroniki otrzymacie Państwo po przesłaniu modelu urządzenia i opisu problemu. W niektórych przypadkach poprosimy o dostarczenie do nas sprzętu.W przypadku komputerów stacjonarnych Apple oferujemy także możliwość dojazdu do klienta na terenie stolicy.

Naprawa zasilaczy MagSafe

Zasilacze MagSafe do MacBooków i Macbooków Pro są z zasady nienaprawialne. Nie dla nas. Jesteśmy w stanie pomóc Ci zaoszczędzić nawet kilkaset złotych naprawiając Twój uszkodzony zasilacz. Przykładowe ceny napraw:Wymiana uszkodzonego kabla z wtykiem MagSafe 1: 150złWymiana uszkodzonego kabla z wtykiem MagSafe 2: 170złWtyczka ( adapter ) do gniazdka - model europejski: 30złKabel zasilający do gniazdka: 70zł

Ekspertyzy dla ubezpieczycieli

Nasze ekspertyzy serwisowe i kosztorysy są respektowane przez największych polskich ubezpieczycieli takich jak PZU, Warta, Hestia. Jeśli twój sprzęt jest ubezpieczony lub uległ uszkodzeniu w wyniku wypadku komunikacyjnego możesz go naprawić na koszt ubezpieczyciela.Sporządzimy dla Ciebie ekspertyzę serwisową, wycenimy koszt naprawy i naprawimy sprzęt a wszystko odbędzie się maksymalnie sprawnie.

Naprawy gwarancyjne

Jeśli Twój stary sprzęt nie kwalifikuje się do naprawy lub jest ona nie opłacalna zaproponujemy Ci wymianę sprzętu na nowy (dotyczy iPhone, iPadów, iPodów) w okazyjnej cenie lub pomożemy dobrać nowy sprzęt z logiem nadgryzionego jabłka a stary zutylizujemy.