Nasza firma powstała
z myślą o entuzjastach produktów firmy Apple dla których oferta usług
i wyposażenia obecna na polskim rynku na przełomie lat 2007/2008 była niewystarczająca. 

iSense: sprawdzony serwis sprzętu Apple

Sami będąc fanami Apple postanowiliśmy w jednym miejscu zgromadzić wiedzę na temat serwisu tych urządzeń oraz akcesoria i gadżety, które uzupełniają wygląd urządzeń firmy Apple i ich funkcjonalność.

W iSense w styczniu 2018 roku będziemy obchodzili 10 lecie firmy. Przez te lata dorastaliśmy wraz z rozwojemy firmy Apple i jej produktami. 

Od studenckiej fascynacji pierwszą generacją iPhone, poprzez pierwszy punkt serwisowy, pierwsze umowy serwisowe po uzyskanie rekomendacji MyApple.pl oraz uzyskanie statusu punktu przyjęć serwisu autoryzowanego Apple. Zapraszamy Cię do nas – chętnie pomożemy!

Nie bylibyśmy sobą gdybyś nie znalazł u nas dziesiątek przejściówek, kabli, etui i innych gadżetów uzupełniających wygląd telefonów iPhone, iPadów, Maków. Każdy powienien coś dla siebie wybrać.

Jeśli Twój stary sprzęt nie kwalifikuje się do naprawy lub jest ona nie opłacalna zaproponujemy Ci wymianę sprzętu na nowy (dotyczy iPhone, iPadów, iPodów) w okazyjnej cenie lub pomożemy dobrać nowy sprzęt z logiem nadgryzionego jabłka a stary zutylizujemy.